Kocaeli Mutfak Tıkanıklığı Açma
Kocaeli Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Derince Su Kaçağı Servisi

Derince Su Kaçağı Servisi


Gizli Derince Su Kaçağı Servisi Bul ve Onar

Küçük damlaları büyük hasara neden olmadan önce bulun ve düzeltin

Derince Su Kaçağı Servisi çürümeye ve diğer pahalı hasarlara neden olmadan önce bulmanın ve durdurmanın basit yollarını gösteririz. Bunların çoğunu küvetler, duşlar, drenajlar, evyeler ve tuvaletler etrafında bulacaksınız.

Her türlü Derince Su Kaçağı Servisi var. Bazıları evinizi diğerleri zarar vermez. Bir  Su Kaçağı Tespiti durdurma yaklaşımınız, olduğu Derince Su Kaçağı Servisi türüne bağlıdır.

 

Derince Su Kaçağı Servisi Tesisatçılar bize en yaygın kullanılan banyo kaçağı olduğunu söylüyor. Küçük görünse de, bu sızıntı su, zeminin küvet veya duşla birleştiği alt zemine sızdığında büyük hasara neden olur.

Hırdavatçıdaki Derince Su Kaçağı Servisi  için yama takımları bulabilir veya eski bir iç borudan ve bir C-kelepçeden bir parça ağır kauçuk ile kendiniz bir tane yapabilirsiniz. 

Derince Su Kaçağı Servisi durdurmanın hızlı ve kolay bir yolu olan boru, aksi halde ses varsa, yama seti bile kalıcı olarak kullanılabilir.

Boru Derince Su Kaçağı Servisi durdurmak için diğer hızlı ve kolay geçici önlemler arasında, su geçirmez bandı kötü noktaya sarmak veya deliği özel bir bileşik çubukla ovalamak sayılabilir. 

Borulardaki küçük Derince Su Kaçağı Servisi için, çoğu donanım mağazasında bulunan bir bileşik çubuk kullanın. Derince Su Kaçağı Servisi durdurmak için basitçe çubuğu deliğe sürün. Bileşik çubuk, su hala boruda akarken küçük sızıntıları bile durdurabilir.  tesisat macun yalnızca kuru borulara uygulanabilir ve su kapatılmalıdır.

Tüm bu çözümlerin sorunu, bir Derince Su Kaçağı Servisi  yaylayacak kadar kötü olan bir borunun sıklıkla başka yerlerde de sızmaya başlamasıdır. Bir noktayı yalnızca borunun başka bir yerde patladığını görmek için sabitleyebilirsiniz. Özellikle sızıntının korozyondan kaynaklandığı durumlarda, borunun tüm bölümünün muhtemelen değiştirilmesi gerekebilir. Bu genellikle profesyonel bir tesisatçı için bir iştir.

Damlayan su, mutlaka bir Derince Su Kaçağı Servisi işaret etmez. Bir sonraki sayfada terleme boruları ile nasıl başa çıkılacağına geçelim.

Boruda Derince Su Kaçağı Servisi durdurmanın birkaç yolu vardır. Geçici bir yama için, bir parça ağır kauçuk ve hortum kelepçesi (üst) veya bir lastik ped ve birbirine cıvatalanan (alt) iki plaka kullanın.

 Derince Su Kaçağı Servisi belirtileri:

  • Soyulması boya veya pullanma, kireçli görünümlü ahşap duş yakınında.
  • Tavanda veya aşağıda kirişlerde su lekesi var.
  • Küvet veya duş yakınında duvarda veya yerde kalıp lekeleri var.
  • Bir perde kullanıyorsanız, duştan sonra yerde duran suyu arayın.

 Derince Su Kaçağı Servisi Kaynak nasıl bulunur:

 Derince Su Kaçağı Servisi Nasıl düzeltilir?

  •  Derince Su Kaçağı Servisi bir çerçeveyi, çerçevenin içinde küçük bir doldurma damlası çalıştırarak kapatın.
  • Bandı, kaçak ile duşun çevresi arasındaki boşluklara zorlayın.