Kocaeli Mutfak Tıkanıklığı Açma
Kocaeli Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Derince Tesisat Kaçak Bulma

Derince Tesisat Kaçak Bulma


Gizli Derince Tesisat Kaçak Bulma Bul ve Onar

Küçük damlaları büyük hasara neden olmadan önce bulun ve düzeltin

Derince Tesisat Kaçak Bulma çürümeye ve diğer pahalı hasarlara neden olmadan önce bulmanın ve durdurmanın basit yollarını gösteririz. Bunların çoğunu küvetler, duşlar, drenajlar, evyeler ve tuvaletler etrafında bulacaksınız.

Her türlü Derince Tesisat Kaçak Bulma var. Bazıları evinizi diğerleri zarar vermez. Bir  Su Kaçağı Tespiti durdurma yaklaşımınız, olduğu Derince Tesisat Kaçak Bulma türüne bağlıdır.

 

Derince Tesisat Kaçak Bulma Tesisatçılar bize en yaygın kullanılan banyo kaçağı olduğunu söylüyor. Küçük görünse de, bu sızıntı su, zeminin küvet veya duşla birleştiği alt zemine sızdığında büyük hasara neden olur.

Hırdavatçıdaki Derince Tesisat Kaçak Bulma  için yama takımları bulabilir veya eski bir iç borudan ve bir C-kelepçeden bir parça ağır kauçuk ile kendiniz bir tane yapabilirsiniz. 

Derince Tesisat Kaçak Bulma durdurmanın hızlı ve kolay bir yolu olan boru, aksi halde ses varsa, yama seti bile kalıcı olarak kullanılabilir.

Boru Derince Tesisat Kaçak Bulma durdurmak için diğer hızlı ve kolay geçici önlemler arasında, su geçirmez bandı kötü noktaya sarmak veya deliği özel bir bileşik çubukla ovalamak sayılabilir. 

Borulardaki küçük Derince Tesisat Kaçak Bulma için, çoğu donanım mağazasında bulunan bir bileşik çubuk kullanın. Derince Tesisat Kaçak Bulma durdurmak için basitçe çubuğu deliğe sürün. Bileşik çubuk, su hala boruda akarken küçük sızıntıları bile durdurabilir.  tesisat macun yalnızca kuru borulara uygulanabilir ve su kapatılmalıdır.

Tüm bu çözümlerin sorunu, bir Derince Tesisat Kaçak Bulma  yaylayacak kadar kötü olan bir borunun sıklıkla başka yerlerde de sızmaya başlamasıdır. Bir noktayı yalnızca borunun başka bir yerde patladığını görmek için sabitleyebilirsiniz. Özellikle sızıntının korozyondan kaynaklandığı durumlarda, borunun tüm bölümünün muhtemelen değiştirilmesi gerekebilir. Bu genellikle profesyonel bir tesisatçı için bir iştir.

Damlayan su, mutlaka bir Derince Tesisat Kaçak Bulma işaret etmez. Bir sonraki sayfada terleme boruları ile nasıl başa çıkılacağına geçelim.

Boruda Derince Tesisat Kaçak Bulma durdurmanın birkaç yolu vardır. Geçici bir yama için, bir parça ağır kauçuk ve hortum kelepçesi (üst) veya bir lastik ped ve birbirine cıvatalanan (alt) iki plaka kullanın.

 Derince Tesisat Kaçak Bulma belirtileri:

  • Soyulması boya veya pullanma, kireçli görünümlü ahşap duş yakınında.
  • Tavanda veya aşağıda kirişlerde su lekesi var.
  • Küvet veya duş yakınında duvarda veya yerde kalıp lekeleri var.
  • Bir perde kullanıyorsanız, duştan sonra yerde duran suyu arayın.

 Derince Tesisat Kaçak Bulma Kaynak nasıl bulunur:

 Derince Tesisat Kaçak Bulma Nasıl düzeltilir?

  •  Derince Tesisat Kaçak Bulma bir çerçeveyi, çerçevenin içinde küçük bir doldurma damlası çalıştırarak kapatın.
  • Bandı, kaçak ile duşun çevresi arasındaki boşluklara zorlayın.